افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام

آمار بازدید

امروز29
دیروز23
هفته52
ماه280
کل88797

در حال حاضر ما 17 میهمان و هیچ عضوی آنلاین

مطالب

صافی
 • پرداخت شهریه 15 درصد فوری

  خیلی مهم:
  قابل توجه کلیه دانشجویان  گرامی:
  طی نامه رسیده از واحد استانی هرچه سریعتر نسبت به پرداخت شهریه 15 درصد خود  تا تاریخ 96/02/08از طریق سامانه سجاد اقدام نمائید.در صورت عدم پرداخت تا تاریخ مذکور کلیه انتخاب واحد ها از سامانه جامع آموزش حذف خواهد.

 • َشروع کلاسهای دانشجویان جدید ورودی نیمسال دوم 96-95

  کلیه کلاسهای دانشجویان ورودی جدید  نیمسال  دوم(رشته های شبکه های کامپیوتری و  نرم افزار-برنامه سازی ) از روز دوشنبه مورخ 96/01/22 تشکیل می گردد.

  حضور در کلاسها الزامی می باشد.

 • اولین نشست کارکنان دانشگاه و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم در سال 1396

  رئیس مرکز علمی کاربردی  جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این نشست که با حضور مدیران و کارشناسان در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی قم برگزار شد؛ ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در سال 1395 بر ضرورت تداوم این فعالیت ها و تلاش در جهت کیفیت آموزش مراکز مختلف تاکید کرد.

 • پذیرش مقاله بین المللی جناب آقای سید محمد سیادت از اساتید و سرکار خانم مرضیه بهرامی از دانشجویان مرکز

  پذیرش مقاله جناب آقای سید محمد سیادت از اساتید و سرکار خانم مرضیه بهرامی از دانشجویان این  مرکز با عنوان DDoS attack protection in the era of cloud computin and software Defined Networking در پنجمین کنگره بین المللی  Engineering, Scince and Technologe  را به ایشان و کلیه دانشجویان و اساتید محترم مرکز تبریک عرض می نماییم.

 • انتخاب دانشجو مهدی مختاری اصفهانی به عنوان دبیر دبیران شورای تعامل استان قم

  انتخاب دانشجو ، جناب آقای مهدی مختاری اصفهانی را به عنوان دبیر دبیران شورای تعامل دانشگاه جامع علمی کابردی   استان قم به دانشجویان و اساتید محترم تبریک عرض می نماییم.

 • اولین نشست کارکنان دانشگاه و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم در سال 96

  رئیس مرکز علمی کاربردی  جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این نشست که با حضور مدیران و کارشناسان در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی قم برگزار شد؛ ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در سال 1395 بر ضرورت تداوم این فعالیت ها و تلاش در جهت کیفیت آموزش مراکز مختلف تاکید کرد.

 • تقدیر و تشکر دانشجویان از رئیس مرکز

  طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 96/01/22 در مرکز فناوری و اطلاعات جهاددانشگاهی برگزار گردید از تلاشهای ریاست مرکز(خانم حبیبی) با اهدا لوح تقدیر توسط نماینده دانشجویان تقدیر بعمل امد.

  در متن این تقدیر نامه امده است:

  بدین وسیله از زحمات ارزشمند و صادقانه شما در جهت پیشرفت اهداف علمی  انجمن معماری دانشگاه تقدیر و تشکر می گردد. امید است با عنایت و راهنمایی ها و عنایات شما بتوانیم گامی موثر در جهت پیشبرد سطح علمی انجمن معماری برداری برداریم.

 • برگزاری اولین جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه در سال 96

  اولین  جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه مورخ  28/01/96ساعت 12:30 برگزار گردید. در این جلسه رئیس مرکز(خانم حبیبی)، مدیر آموزش و پژوهش مرکز (آقای شریفی)، مسئول امور دانشجویی فرهنگی (آقای عزتی)، و نمایندی گروه های دانشجویی مرکز شرکت داشتند. 

  شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه به منظور تبادل نظر و اطلاع از نظرات مشورتی دانشجویان در مورد مسائل و مشکلات دانشگاه و انتقال بی­ واسطه نظرات مدیریت دانشگاه به دانشجویان، ایجاد فضا­های مدیریتی سالم، متعهد و پاسخگو، ژرف ­نگری در مسائل علمی، فرهنگی و اجتماعی، ارتقای سطح علمی– فرهنگی دانشگاه و افزایش میزان رضایت­ مندی دانشجویان تشکیل شده است.

  در ابتدای جلسه خانم حبیبی رئیس مرکز با بیان اهمیت و ضرورت شنیدن نظرات دانشجویان برای مجموعه مدیریتی دانشگاه خواستار تلاش و همکاری این شورا درخصوص شناخت و ارائه راهکارهایی جهت حل مشکلات شد.

  خانم حبیبی درگیر بودن مستقیم اعضای این شورا در مسائل جاری دانشجویی را مزیت عمده این شورا خواند سپس اعضای جلسه با معرفی خود به بیان مسائل مرتبط با حوزه فعالیتی و تحصیلی خود پرداختند .

 • ثبت نام هیجدهمین مسابقات ملی مهارت

 • بر پایی ایستگاه صلواتی در شب میلاد امیر المومنین علی علیه السلام

  بر پایی ایستگاه صلواتی در شب میلاد امیر المومنین علی علیه السلام

  با همکاری کارکنان و دانشجویان مرکز

   

اخبار دانشجویی فرهنگی

اطلاعیه های پژوهشی

اطلاعیه های امور مالی